Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt5maj201521:12
Information
Beata Legierko
2866 hits
Wyniki Tygodnia z Fizyką

Wyniki poszczególnych konkursów w ramach Tygodnia z Fizyką.

Zwycięzcy konkursu Fizyka dla smakoszy pt.: "Neutron - cząstka złożona z trzech kwarków"

 

I miejsce - Szymon Kotnis z klasy 1 ga

II miejsce - Natalia Konieczna i Anna Królewska z klasy 1 ga

III miejsce - Dawid Markowski z klasy 1 gd

W konkursie Fizyka wokół nas w kategorii plakat "Stop broni jądrowej w 70m rocznicę ataku atomowego na Hiroszimę i Nagasaki":

I miejsce - Natalia Bukowska z klasy 1 la

II miejsce - Marianna Skołuda z klasy 1 la

III miejsce - Anna Rachwał i Adam Balcerek z klasy 1 la


W konkursie na portret Jamesa Chadwicka wyróżnienie otrzymała Marianna Skołuda z klasy 1 la.

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 178

Wczoraj 714

W tygodniu 5063

W miesiącu 30552

Od początku 2019 roku 535200

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech