Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn27kwiecień201509:52
Information
Projekty miedzyszkolne
Administrator strony
2740 hits
Prezydent gościł na naszym stoisku (GALERIA)

W piątek (24 kwietnia) w poznańskiej Arenie odbyły się targi szkół zawodowych. Swoją ofertę zaprezentowało 26 placówek z Poznania i powiatu. Akcja to część kampanii „Szacun dla zawodowców”.

W programie znalazły się konkursy, prelekcje przedstawicieli firm, m.in. Solaris, Apsys czy Enea, wykład Tomasza Działowego – autora znanego gimnazjalistom vloga Gimper (dostępnego w serwisie YouTube) oraz koncert Eweliny Lisowskiej. Bardzo bogate stoisko zaprezentowała nasza szkoła. Jako jedna z nielicznych gościła na swoim stoisku Prezydenta Miasta Poznania pana Mariusza Wiśniewskiego w towarzystwie dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania Przemysława Foligowskiego.


Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 517

Wczoraj 612

W tygodniu 1678

W miesiącu 16524

Od początku 2019 roku 629594

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech