Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz16kwiecień201505:52
Information
Małgorzata Grzelczak
1979 hits
Konkurs gwary poznańskiej

Wyniki konkursu gwary poznańskiej "Na szage bez Pyrlandie"

I miejsce
Weronika Dropek kl 4 GD
Klaudia Ptaszyńska kl 4 GD
Filip Kudliński kl 4 GD
II miejsce
Kamil Sierżant kl 4 GD
Bartosz Dymek kl 4 GD
Marcin Majewski kl 4 GD

Uczestnikom gratulujemy.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 412

Wczoraj 407

W tygodniu 412

W miesiącu 412

Od początku 2019 roku 377216

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech