Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt10kwiecień201505:53
Information
Współpraca
Małgorzata Grzelczak
2382 hits
Projekt językowy - Hiszpański w ZSG-D

W ramach wymiany międzyszkolnej w dniach 20.04-24.04.2015 w naszej szkole odbył się projekt językowy pt:Język obcy poza ławką szkolną.

Zajęcia w języku hiszpańskim poprowadziła Caroline Hesse ze szkoły partnerskiej w Neumünster. !

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 114

Wczoraj 1625

W tygodniu 3949

W miesiącu 114

Od początku 2019 roku 504762

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech