Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt10kwiecień201505:48
Information
Leszek Zawilski, Maria Wieczorek, Małgorzata Grzelczak
1582 hits
Dni językowe zapraszają

a) Zawody piłki nożnej:
-8 pkt dla każdej klasy za udział+ 2,5,7 pkt za zajęcie 3,2 ,1 miejsca
Tzn. zwycięzcy zgarnąć mogą dla klasy 15 punktów

b)Konkurs na przygotowanie potraw świata- 5 punktów za przygotowanie każdej potrawy ( z przepisem)

c)W ramach DNI JĘZYKOWYCH odbędzie się KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH. Uczniów klas pierwszych ( 2-osobowe zespoły ) zapraszamy we wtorek 14 kwietnia o godzinie 12.35 do sali 220

d)W ramach DNI JĘZYKOWYCH odbędzie się KONKURS GWARY POZNAŃSKIEJ. Uczniów zainteresowanych(3-osobowe zespoły) zapraszamy we wtorek 14 kwietnia o godzinie 10.50 do sali 220

Zachęcamy do udziału, organizatorzy

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 491

Wczoraj 1172

W tygodniu 2701

W miesiącu 27340

Od początku 2019 roku 503514

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech