Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt10kwiecień201505:44
Information
Administrator strony
1322 hits
Konkurs plastyczny!

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELAJĄ ORGANIZATORZY: PROF. M. CIEMNIECKA, PROF.A.GRZESIAK ORAZ NASI PEDAGODZY.
ROZSTRZYGNIĘCIE NASZEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA NASTĄPI 27.04.15 R. (PONIEDZIAŁEK) O GODZ.11.30.
"DZIEŁA" BĘDZIE MOŻNA PODZIWIAĆ NA WYSTAWIE W SZKOLNEJ ŚWIETLICY.
UCZCIJMY NARODOWE ŚWIĘTO !
"WIWAT MAJ! TRZECI MAJ,
WIWAT WIELKI KOŁŁĄTAJ..!"

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 388

Wczoraj 407

W tygodniu 388

W miesiącu 388

Od początku 2019 roku 377192

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech