Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
N8marzec201511:06
Information
M. Kulikowska, A. Syrzysko
1978 hits
Wyniki Konkursu Recytatorskiego (FILM)

Dnia 4 marca br. odbył się KONKURS RECYTATORSKI, na którym młodzież prezentowała   wiersze  o  miłości.  Zwycięzców nagrodzono upominkami, a wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Najlepsi byli:

I miejsce       Marcin Grabczewski kl. 4 gb

II miejsce      Aleksander Olejniczak kl. 3 lb

III miejsce     Ewa Barszcz kl. 3 ga

wyróżnienie: Aleksander Gośliński kl. 4 gd

 

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy.

Zwycięzcom gratulujemy!

prof. M.Kulikowska i A. Syrzysko

{videobox}BPipC4Ipu1Q{/videobox}

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 329

Wczoraj 714

W tygodniu 5214

W miesiącu 30703

Od początku 2019 roku 535351

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech