Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt6marzec201511:07
Information
prof. M. Kulikowska i A. Syrzysko
2088 hits
Wyniki Konkursu na najlepszą recenzję książki o miłości

Rozstrzygnięty został "Konkurs na najlepszą recenzję książki o miłości". Oto wyniki:

I miejsce   Joanna Tomaszewska kl. 3 lb

II miejsce   Ewa Barszcz kl. 3 ga

II miejsce   Wiktoria Kordylewska kl. 3 lb

 Zwycięzcom gratulujemy!

prof. M. Kulikowska, prof. A. Syrzysko

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 497

Wczoraj 1172

W tygodniu 2707

W miesiącu 27346

Od początku 2019 roku 503520

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech