Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
niedziela11styczeń201500:17
Information
Uroczystości szkolne
Joanna Juszczyk
1746 odsłon

 

Świąteczno - Charytatywny Koncert Talentów 2014

Dnia 18 grudnia 2014 roku odbył się w naszej szkole coroczny koncert charytatywny. Młodzież zaprezentowała się w pełnej krasie, odkrywając swoje talenty. Teatr "Iskra" po raz kolejny stanął na wysokości  zadania i zaprezentował przewrotną  bajkę pt. "Czerwony Kapturek szuka księcia".

 

prof. M.Kulikowska i A. Syrzysko

{videobox}w1s6UoLL8Bw{/videobox}

{videobox}BWhrHz72c5I{/videobox}

{videobox}TO31z_RAfk{/videobox}

{videobox}5ecwXH6_tj8{/videobox}

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 183

Wczoraj 652

W tygodniu 4061

W miesiącu 11397

Od początku 2019 roku 33532

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech