Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr22październik201416:02
Information
Joanna Juszczyk
1665 hits
ZAPROSZENIE DO TEATRU - zmiana wyjścia do teatru

 

Niemożliwe stało się wyjście do teatru 20 października, gdyż teatr nie dysponuje już wieloma miejscami. W związki z tym zamówiłam już bilety na listopad. Osoby, które już zapłaciły za bilety proszę o potwierdzenie chęci pójścia na przedstawienie pt. "Bywalcy absurdu".

Na przedstawienie idziemy 20.11.2014 na godz. 20:00  (czwartek) do Teatru u Przyjaciół (ul. Mielżyńskiego).

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 401

Wczoraj 407

W tygodniu 401

W miesiącu 401

Od początku 2019 roku 377205

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech