Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz22maj201414:46
Information
Współpraca
Beata Legierko
2843 hits
Współpraca z Domem Dziecka nr 2

W ramach wieloletniej współpracy z Domem Dziecka nr 2 w kwietniu br. odwiedziliśmy mieszkańców Domu Dziecka i wręczyliśmy na ręce Pana Dyrektora prezenty ufundowane przez młodzież naszej szkoły,

 

która potrafi dzielić się z innymi. Przez wiele poprzednich lat był to sprzęt sportowy, a w tym roku były to rzeczy potrzebne młodzieży w usamodzielnieniu się. W maju reprezentacja młodzieży odwiedziła nas i rozegraliśmy towarzyski mecz piłki siatkowej. Była sportowa rywalizacja, jednak nie liczył się wynik, tylko radość ze spotkania i świetna zabawa. Tak się wszystkim podobało, że w czerwcu będzie rewanż, tym razem u naszych gości.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 576

Wczoraj 968

W tygodniu 1544

W miesiącu 31704

Od początku 2019 roku 913850

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech