Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
środa21maj201409:11
Information
Wyjazdy naszych uczniów
Administrator strony
1622 odsłon

ZWIEDZAMY: WIEDEŃ, PADWĘ, ARQUA PETRARKĘ, CHIOGGIĘ, WENECJĘ

1 dzień  - Wyjazd spod szkoły  o ustalonej godzinie, przejazd przez Czechy do Wiednia (wieczorny spacer po wiedeńskiej Starówce: Ring, Hofburg, Plac i Katedra św. Szczepana).

Nocny przejazd przez  Alpy do Włoch. Zamiennie możemy zatrzymać się na terenie Morawskiego Krasu, gdzie zwiedzimy  Jaskinię Punkevni i przepłyniemy bajeczną trasą wsród podziemnych korytarzy rzeki Punkvy, znajdziemy się też na dnie przepaści 

2 dzień - W godzinach rannych przyjazd do wioski turystycznej Rosapineta u ujścia Adygi, bezpośrednio nad Morzem Adriatyckim - zakwaterowanie (godz.12:00), odpoczynek po podróży. Zwiedzanie Rosoliny Mare, nocleg.

3 dzień - Wycieczka do Padwy (zwiedzanie: Bazyliki  św. Antoniego, Uniwersytetu, Starego Miasta), przejazd malowniczą trasą Wzgórz Euganejskich. Zwiedzanie średniowiecznej wioski Arqua Petrarka z domem i sarkofagiem słynnego włoskiego poety. Powrót na kemping Rosapineta, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień - Korzystanie z uroków Morza Adriatyckiego. Wycieczka nad lagunę - spacer plażą. Wizyta w Chioggi - głównym porcie rybackim Laguny Weneckiej

5 dzień - Wykwaterowanie (godz. 8:00). Wyjazd z kempingu (godz. 9:00). Przejazd do Wenecji. Zwiedzanie (9 godzin): m.in. Ponte  Rialto, Plac i Bazylika św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz). Rejs statkiem po weneckich kanałach. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną.

6 dzień - Przyjazd pod szkołę  .

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 197

Wczoraj 384

W tygodniu 3209

W miesiącu 7010

Od początku 2019 roku 163895

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech