Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
niedziela18maj201415:59
Information
Współpraca
Administrator strony
1814 odsłon

 14 maja 2014 roku zostało podpisane porozumienie między panem Dyrektorem Izby Celnej insp. Arkadiuszem Tomczykiem a panią Dyrektor Zespołu Szkół Geodezyjno Drogowych Małgorzatą Lorek. Dzięki porozumieniu od nowego roku szkolnego powstanie w naszej szkole klasa licealna o profilu celnym.

Strony zobowiązały się między innymi do konsultowania treści programowych, organizowania praktyk uczniowskich, przeprowadzania prelekcji, wykładów i prezentacji dotyczących zadań Służby Celnej jak też przygotowania wycieczek edukacyjnych w jednostkach organizacyjnych Izby Celnej w Poznaniu.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 533

Wczoraj 575

W tygodniu 2490

W miesiącu 9871

Od początku 2019 roku 182098

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech