Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz17kwiecień201415:29
Information
Administrator strony
1513 hits
Turniej szachowy

 Tegorocznym zwycięzcą Turnieju Szachowego został Nicolas Dudkiewicz  z klasy II ga. Na podium znaleźli się też: Kamil Dąbrowski z klasy II gb i  Andrzej Fornalik  z klasy II ga.

Pozostałe miejsca zajęli: Łukasz Adamczak III gb,  Błażej Broniewicz  II ga, Krzysztof Pych I gb.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 124

Wczoraj 1689

W tygodniu 4589

W miesiącu 11064

Od początku 2019 roku 314815

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech