Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
N6kwiecień201420:11
Information
Uroczystości szkolne
Administrator strony
4343 hits
Dzień otwarty w naszej szkole (FILM)

 5 kwietnia od godziny 10 gościliśmy w naszej szkole potencjalnych naszych nowych uczniów. Młodzi ludzie interesowali się wszystkimi kierunkami kształcenia w naszej szkole. W tym dniu mogli porozmawiać z nauczycielami kształcącymi w poszczególnych typach dróg.

  Drogowcy mówili o blaskach i cieniach zawodu Technik Budowy Dróg, samochodowcy w warsztatach szkolnych pokazywali sprzęt, oraz wykonywali naprawy samochodów, geodeci demonstrowali nowoczesny sprzęt geodezyjny. Nowy kierunek kształcenia - ratownictwo medyczne wzbudzało spore zainteresowanie. Można było nauczyć się pierwszej pomocy.

{videobox}GzHDEzOCgTY{/videobox}

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 819

Wczoraj 1038

W tygodniu 2988

W miesiącu 34784

Od początku 2019 roku 980976

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech